Numerológia - karmalógia

Čislami sa zaoberám už veľmi dlho, zbierala som dátumy svojej rodiny, priateľov a známych a rozoberala som ich. Vždy som sa ich snažila upozorniť, kedy je vhodný alebo nevhodný čas začať riešiť prácu, vzťah, zdravie. Postupne som vyštudovala školu Karmalógie a stala som sa certifikovanou Karalogičkou. Zakladateĺkou je Hannnah Nesvadba, ktorá je majstrom v tom čo robí s jej viac ako 20 ročnými skúsenostami. A verte mi že čísla neklamú prezradia o vás všetko.

Každý z vás si myslí, že ten jeho problém či malér je ten najväčší na svete, ale poznať, či mám malér veľký, malý alebo najťažší, je jednoduchšie, než si myslíte. Podľa toho, akú máte v dátume narodenia Karmu, taký budete riešiť problém. Teda ako som už písala - buď malý, veľký, popr. nejťažší. A ak sa objavuje v dátume Vášho narodenia číslo 4, 8, 7, 2, 11 alebo 29, tak to ste skutočne jedným z nás. Karmík = karmický zaťažený človek.

Rozlúštim a vysvetlím akýkoľvek dátum narodenia a objasním, prečo sa Vám deje to, čo sa deje. Nezostane ale len u tohto, pretože Vám poradím, čo robiť, aby ste sa so svojím dátumom nemuseli do nekonečna pasovať a mať ho za nepriateľa, vedeli, čo robiť, kedy to robiť, s kým a hlavne ako to môže dopadnúť. Vzhľadom k tomu, že sa Karma dedí z rodičov na deti, poviem Vám tiež, od ktorého rodičia ste túto záťaž prevzali a čo s tým. Ono - človek má vždy právo voľby, to je jasné, ale ak mám karmu po otcovi, ktorý sa upil a matke ubližoval, nie je nutné, aby som rovnaký život mala a viedla ja, to snáď dá rozum

Cenník

osobný výklad25 € tel.hovor30 € písomné spracovanie
Partnerský výklad30 € tel.hovor35 € písomné spracovanie
Komplet výklad40 € tel.hovor45 € písomné spracovanie

Neponúkame zázračný recept, ale garantujeme merateľný výsledok!

Akcie Kontakt